Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu: Doktorski studij Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu

Doktorski studij Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu namijenjen je polaznicima koji traže specifična znanja potrebna za razvoj akademske karijere na visokim učilištima te gospodarstvenicima, sadašnjim i budućim menadžerima u različitim poslovnim subjektima i ustanovama iz sustava turizma. Program studija, uz snažnu metodološku osnovu, osigurava stjecanje ekspertnih znanja iz područja poslovne ekonomije s primjenom u turizmu i ugostiteljstvu. Izvedbeni plan studija fleksibilan je, ima visoku razinu izbornosti i prilagođava se potrebama i specifičnostima istraživanja svakog studenta.

Kroz individualni rad u malim grupama, domaći i inozemni nastavnici i mentori osiguravaju kvalitetnu i kontinuiranu podršku znanstveno-istraživačkim projektima doktoranada. U partnerstvu s renomiranim programima doktorskih studija, kroz članstvo u međunarodnim udruženjima EDAMBA – European Doctoral Programs Association in Management & Business Administration i CESEENET – Central and South-East European PhD Network, potiče se umrežavanje i mobilnost studenata te internacionalizacija obrazovanja i istraživanja.

Ažurirano 22.04.2024.