Događanje

Kako formirati i voditi grupe za pisanje

10.05.2023.

— 17.05.2023.

— 15:30

h

_Radionica

• Online

Online radionica “Kako formirati i voditi grupe za pisanje?” će se održati 10.05. i 17.05. (srijeda) od 14:00 do 15:30.

Radionica je namijenjena trenutnim doktorandima i doktorandicama Sveučilišta u Rijeci, a broj sudionika ograničen je na 20. Prijave su otvorene do 30.04., a vrše se putem poveznice: https://forms.gle/hTmLGH4vQekiy9SP9. Sudionicima će barem tjedan dana prije održavanja na e-mail biti poslan Zoom link za pristupanje radionici.

Radionicu vodi Katarina Damčević, doktorandica i mlađi istraživač na Odsjeku za semiotiku pri Sveučilištu u Tartuu u Estoniji. U doktoratu se bavi semiotikom govora mržnje i kontroverznih simbola u (post)konfliktnim društvima. Katarina također radi u Doktorskoj školi Sveučilišta na razvoju aktivnosti i programa vezanih za akademsko pisanje, kao i u Centru za akademsko pisanje i komunikaciju kao asistentica i predavačica. Trenutno je gostujući istraživač u Fondu za humanitarno pravo u Beogradu.

Podijeli događanje na