Radionica o općoj metodi momenata (GMM) na Fakultetu za menadžment u ugostiteljstvu i turizmu

12.06.2024.
/ Vijesti /

Fakultet za menadžment u ugostiteljstvu i turizmu organizira radionicu na temu “Understanding and Applying the General Method of Moments (GMM) with Interaction Variables and Nonlinear Terms”, koja će se održati od 6. do 7. srpnja 2024. godine.

Ova radionica je osmišljena kako bi sudionicima pružila razumijevanje opće metode momenata (GMM) i njezine praktične primjene, s posebnim naglaskom na interakcijske varijable i nelinearne termine. Kroz kombinaciju teorijskih uvida i praktičnih vježbi, sudionici će steći vještine potrebne za primjenu GMM-a u svom istraživanju i analizi koristeći softver STATA.

Naknada za registraciju iznosi 50 eura, a rok za prijavu je 18. lipnja 2024. godine. Prijave se vrše putem registracijske poveznice.

Više informacija možete pronaći na mrežnim stranicama Fakulteta.

Poster