YUFE Pilot Projekt: Otvorene Prijave za Poslijedoktorske Istraživače

09.10.2024.
/ Vijesti /

YUFE savez nastavlja razvijati viziju zajedničkog europskog obrazovanja i podrške karijeri u cijelom savezu,  kroz pilot provedbu YUFE Okvira za poslijedoktorski trening i razvoj kako bi potaknuo odgovorno istraživanje kao dio te vizije.

Kroz navedenu pilot provedbu, YUFE savez ima za cilj:

• Pružati institucionaliziranu podršku širokoj mreži poslijedoktoranada_ica
  • Poticati nove mogućnosti suradnje
  • Olakšati mobilnost
  • Osigurati međunarodnu visokokvalitetnu obuku i prilike za međusobno umrežavanje.

YUFE pilot projekt za poslijedoktorski trening i razvoj usmjeren je na promicanje i implementaciju okvira uključujući organizaciju međunarodnih YUFE tečajeva za poslijedoktorske istraživače_ice na teme poput “Liderstva” i “Međunarodnog razvoja karijere”.

YUFE pilot projekt za poslijedoktorski trening i razvoj započinje 19. i 28. studenog 2024. godine.

Što dobivate kao poslijedoktorski istraživač_ica?

• Priliku za osobni razvoj (povećanje osobnih vještina, zapošljivosti i samopouzdanja) kroz pristup međunarodnim tečajevima posebno osmišljenima za poslijedoktorske istraživače_ice;
  • Širenje međunarodnog (akademskog i osobnog) okruženja te mogućnost učenja od kolega_ica.

Trajanje: Pilot projekt YUFE Okvira za poslijedoktorski trening i razvoj provodit će se od studenog 2024. do prosinca 2025. godine.

Iskoristite priliku i prijavite se za sudjelovanje u YUFE pilot projektu za poslijedoktorski trening i razvoj!

Prijave su otvorene do 6. studenog 2024. godine (uključujući) putem poveznice.

Napomena: Sudjelovanje u pilot projektu moguće je samo ukoliko vaš poslijedoktorski angažman traje do kraja prosinca 2025. godine.

Više detalja o pilot projektu možete vidjeti u videu ovdje.